Afili Müşteri Olmak İstiyorum

Afili Bankacılık müşterisi olmak
istiyorsanız, formu doldurmanız yeterli.
Sizi hemen arayalım

KAPAT
Retype the CAPTCHA code from the image
Kodu DeğiştirKodu Sesli Oku
 

Diş hekimi müşterilerimize ve ailelerine özel ayrıcalıklarla bezenmiş "Afili Bankacılık" dünyası, finansal gereksinimleri karşılamanın yanı sıra, gündelik hayatı kolaylaştıracak birçok ayrıcalık sunmaktadır.

2 Yıl Ücretsiz E-SMM

E-SMM, serbest meslek sahiplerinin mesleki faaliyetlerine ilişkin tahsilatları için düzenlenen serbest meslek makbuzunun, elektronik ortamda oluşturulmuş halidir. Afili Bankacılık ve Digital Planet iş birliği ile, diş hekimi müşterilerimize E-Serbest Meslek Makbuzu hizmetini 2 yıl boyunca ücretsiz olarak sunuyoruz.

Hizmet kapsamında, 2 yıl boyunca sınırsız kontör kullanım hakkından yararlanabilir, 2 yıl sonunda ise dilerseniz DenizBank’a özel indirimli fiyatlar üzerinden kontör alımı yapabilirsiniz. GİB tarafından yayımlanan tebliğlere, ürün ile alakalı mükellef olma kriterlerine, geçiş takvimi gibi detaylı bilgilere https://ebelge.gib.gov.tr adresinden ulaşılabilirsiniz.

E-dönüşüm ürünleri için başvuru yapmak isterseniz aşağıdaki linkte yer alan iletişim formunu doldurarak anlaşmalı olduğumuz entegratör firma olan ”Digital Planet” ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu: https://www.denizbank.com/e-donusum-urunleri-iletisim-formu/

Kampanya Koşulları:

  • Avantajdan yararlanmak için Bankamızda hesap sahibi olunması zorunlu olup, hesabı olmayan müşterilerimiz 30.06.2022 tarihine kadar hesap açılış işlemini gerçekleştirebilir.
  • Belirtilen ürün gruplarından birine sahip olunmalıdır:
    • İki adet Otomatik Ödeme talimatı + Kredili Mevduat Hesabı veya
    • Afili Bonus kredi kartı veya Black kredi kartı
Özel İhtiyaç Kredisi

Tüm İhtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz krediniz Afili Bankacılık’ta…

Özellikleri

  • 100.000 TL Üst Limit
  • Avantajlı faiz oranları
  • 36 aya varan vadeler
  • 45 gün öteleme

Üstelik acil nakit ihtiyaçlarını 7/24 karşılayabileceğiniz Diş Hekimlerimize özel 15.000 TL üst limitli Kurtaran Hesaba başvurabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için en yakın DenizBank Şubemizi ziyaret edebilir ya da 0850 225 21 21 Afili İletişim Hattını arayabilirsiniz.

POS Ayrıcalıkları

Diş Hekimlerimizin kullandığı POS cihazlarına tedavi tanımı özelliği sağlanabilmektedir.